DEFİNECİLER AKADEMİSİ
ÖNCELİKLE SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ...
SİTEMİZDEN YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUNUZ..
AKSİ TAKTİRDE SİTEMİZİN İÇERİĞİ TAM OLARAK GÖRÜNMEYECEKTİR...
DOLAYISI İLE SİTEMİZDEKİ İŞLENMEKTE OLAN KONULARI ve KONULARA YAPILMIŞ OLAN YORUMLARI GÖREMEZSİNİZ.
PAYLAŞIMLARA KATILAMAZSINIZ PAYLAŞIM YAPAMAZSINIZ ..
SİZ GELİN EN İYİSİ ÜYE OLUN...
SIKINTI ZORLUK YAŞAMAYIN..
LÜTFEN GEÇERLİ MSN ADRESİ VERİN..
ÜYE OLDUKTAN SONRA TÜM REKLAMLAR ENGELLER GİZLENECEKTİR..
SANAL ALEMİN NİMETLERİNDEN FAYDALANARAK GİZLENEREK KÜFÜR KAFİR ETMEKLE İNSANLARI KIRMAKLA İNCİTMEKLE AŞAĞILAMAKLA BİR YERE VARILMAZ O SİZİN YETİŞTİRİLME ŞEKLİNİZİN AHLAK YAPINIZIN BASİTLİĞİNİZİN İNSAN OLAMAMANIZIN VERDİĞİ BİR ÖLÇÜYÜ GÖSTERİR..
LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

SAYGILAR : SİTE YÖNETİMİ

DEFİNECİLER AKADEMİSİ
ÖNCELİKLE SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ...
SİTEMİZDEN YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUNUZ..
AKSİ TAKTİRDE SİTEMİZİN İÇERİĞİ TAM OLARAK GÖRÜNMEYECEKTİR...
DOLAYISI İLE SİTEMİZDEKİ İŞLENMEKTE OLAN KONULARI ve KONULARA YAPILMIŞ OLAN YORUMLARI GÖREMEZSİNİZ.
PAYLAŞIMLARA KATILAMAZSINIZ PAYLAŞIM YAPAMAZSINIZ ..
SİZ GELİN EN İYİSİ ÜYE OLUN...
SIKINTI ZORLUK YAŞAMAYIN..
LÜTFEN GEÇERLİ MSN ADRESİ VERİN..
ÜYE OLDUKTAN SONRA TÜM REKLAMLAR ENGELLER GİZLENECEKTİR..
SANAL ALEMİN NİMETLERİNDEN FAYDALANARAK GİZLENEREK KÜFÜR KAFİR ETMEKLE İNSANLARI KIRMAKLA İNCİTMEKLE AŞAĞILAMAKLA BİR YERE VARILMAZ O SİZİN YETİŞTİRİLME ŞEKLİNİZİN AHLAK YAPINIZIN BASİTLİĞİNİZİN İNSAN OLAMAMANIZIN VERDİĞİ BİR ÖLÇÜYÜ GÖSTERİR..
LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

SAYGILAR : SİTE YÖNETİMİ

DEFİNECİLER AKADEMİSİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DEFİNECİLER AKADEMİSİ

DEFİNE DEFİNECİLİK VE KOLEKSİYONERLİK TREASURE, ANT ANCİENT COİNS

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  DEFİNE İŞARETLERİ VE ANLAMLARIDEFİNE İŞARETLERİ VE ANLAMLARI  
DEĞERLİ ÜYE ARKADAŞLARIMIZ YENİ YÖNETİMLE DEĞERLİ ÜYE ARKADAŞLARIMIZLA HER KONUDA BİLGİ ALIŞ VERİŞİNDE BULUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ İYİ FORUMLAR
DEGERLİ ÜYELERİMİZ DİĞER KOLEKSİYONERLER SİTEMİZDEDE ÜYE KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR HANGİ KATAGORİDE KOLEKSİYON YAPIYORSANIZ VE ELİNİZE GEÇEN SİKKE VE OBJELERİNİN ORTALAMA FİYATLARINI ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ BİZE AİT OLAN wwwdefinecilerkulubu.com ADRESİNE ÜYE OLARAK PAYLAŞIMLARINIZI YAPABİLİRSİNİZ..
En iyi yollayıcılar
catterpillar (457)
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Vote_lcapÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Voting_barÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Vote_rcap 
kepenekli çoban (370)
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Vote_lcapÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Voting_barÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Vote_rcap 
BURAKBEY (347)
hattap (345)
aslan54 (300)
MAMİ (266)
SİMBAT (154)
menderes1278 (153)
selim (111)
aslicix67 (109)
kontrol paneli
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ ConfigureProfiliniz
Bilgiler
Seçenekler
İmza
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Kwalletmanager Sosyal
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Newmsg Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Kthememgr
Gözlenmiş Konular
Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 197 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 12:23 pm tarihinde online oldu.
En son konular
» Kahpe saldırı bezele karakol baskını
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 1:31 am tarafından kepenekli çoban

» Ashab,ı Kehf,
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:50 am tarafından kepenekli çoban

» ÖNERİLERİNİZ VE İSTEKLERİNİZ
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 1:28 am tarafından kepenekli çoban

» DEFİNECİLİK İŞİ PROFESYONELCE YAPILIR RUHSATLI VE BİLİNÇLİ
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 7:26 am tarafından sakin adam

» İKİNCİ EL CİHAZ ALIM SATIMI VE TAKASI
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 2:17 am tarafından kepenekli çoban

» ücretsiz vbullettin sitesi kurmak resimli anlatım,,
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 4:18 am tarafından menderes1278

» ITALYA ROMA NARNI
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 12:26 am tarafından kepenekli çoban

» İlginç bir saat‏
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 11:41 pm tarafından Misafir

» Büyük Sırrın Arkeolojik Keşfi: Nuh Tufanı.
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 5:15 am tarafından kepenekli çoban

» BULANLAR BULUYOR AMA TEK TEK AMA FARKLI ŞEKİLLERDE
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 4:20 am tarafından Misafir

» Rüyada Define Görmek.
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 3:52 am tarafından Misafir

» kıyamet günü
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 4:34 am tarafından Misafir

» AYAK İŞARETİ (çözülmüş)
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 11:27 pm tarafından kepenekli çoban

» 7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 7:04 pm tarafından Misafir

» Arkeolojik Terimler Sözlüğü.
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 2:18 am tarafından menderes1278

» MEZAR ÖRNEKLERİ VE MEZARDAN ÇIKAN HEDİYELERİ
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 11:52 pm tarafından Misafir

» bir ruhsatlı define kazısından hikayeler
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 3:38 am tarafından Misafir

» 3 Yaşında Define Buldu..
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 2:43 am tarafından Misafir

» Göz testine buyrun... !!!!
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 2:16 am tarafından Misafir

» FAYDALI LİNKLER
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 8:43 am tarafından kepenekli çoban

» Define Arama İle İlgili Yasal Dayanaklar.. "Define arama ruhsatnamesi"
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 5:23 am tarafından menderes1278

» Bulunan Defineye Paha Biçilemiyor
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 5:07 am tarafından Misafir

» ALAN TARAMALAR ,,
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 5:02 am tarafından Misafir

» minelap 4500
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 4:00 am tarafından kepenekli çoban

» burada ne görüyorsunuz
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 2:43 am tarafından Misafir

» Cennet annelerin ayakları altındadır
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 1:15 am tarafından menderes1278

» MEYVA YETİŞTİRİCİLİĞİ
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 12:23 am tarafından Misafir

» Piramitlerin Sırrı.
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 7:17 pm tarafından Misafir

» Denizli-sandıras dağı-define hayaliyle gölü boşalttılar
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 2:40 am tarafından kepenekli çoban

» Tarihten en güzel laf koymalar
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 7:14 pm tarafından Misafir

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
google
hitsaati web trafik hizmetleri
döviz
HABERLER
KOD
hava durumu

ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ

YazarMesaj
MAMİ
Vip Özel Üye

Vip Özel Üye
MAMİ

Erkek Yaş : 51
İş/Hobiler : av,balık,hız,motor,define
başarı sistemi : 3
uyarı yok

ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Empty
MesajKonu: ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ   ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 10:17 pm

S.A...Yiğir Bora ÖZTÜRK...Bu isim (çok nadiren yaptığım gibi) gazete okurken gözüme takıldı...Bir anda gururlandım,sanki ben mişim gibi...Biraz araştırayım dedim kimdir,neler yapmıştır?...İşte,O harika TÜRK genci...
DÜNYADAN
ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ Guncel-haberDiploma koleksiyonu yapan Türk

ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ 1243155209149
Diploma koleksiyonu yapan Türk
[color:3e21=#000]Yiğit Bora Bozkurt, Robert Kolej'in ardından Yale'de ekonomi Pennsylvania'da da hukuk bölümlerini iyi dereceyle bitirdi
Amerika'da ilk 10 hukuk fakültesinden biri olan ve 'dahilerin üniversitesi' olarak tanınan University of Pennsylvania'yı birincilikle bitiren Yiğit Bora Bozkurt (25), kendisi gibi yüksek puanlarla üniversiteye girenleri başarısıyla solladı. Gelecek yıl ise başkent Washington D.C.'de bulunan Georgetown Üniversitesi'nde yüksek başarı bursuyla vergi alanında uzmanlık eğitimi alacak olan Bozkurt, Amerikan vergi kanunlarının çıkarılmasında ve uygulanmasında etkin rol oynamak istiyor. Yiğit, Denizlili bir ailenin üçüncü çocuğu. Annesi Yıldız, hukukçu ve eğitimci, babası Orhan Bozkurt ise yüksek inşaat mühendisi. Orta ve lise eğitimini İstanbul'da Robert Kolej'de tamamlayan Bozkurt, buradan dereceyle mezun oldu. Robert Koleji'nde İngilizce, Fransızca ve Almanca eğitimler alan Bozkurt, burslu olarak ABD'deki Yale Üniversitesi'ne girmeye hak kazandı. Yale Üniversitesi'nde bilgisayar ve ekonomi bölümlerinde eğitim alan Bozkurt'un başarı grafiği her geçen gün daha da yükseldi.

YAZ TATİLLERİNDE ÇALIŞTI
Yale'nin tarihine ismini altın harflerle yazdıran Bozkurt, bilgisayar bölümünü onur derecesi alarak bitirdi. Yaz tatillerinde de durmayan Bozkurt, yabancı dillerini geliştirmek için o dillerin konuşulduğu ülkelere giderek, çalıştı. Böylece bir yandan kendisine gelir sağlarken, bir yandan da İngilizce'yi, Almanca'yı, Fransızca'yı ana dili gibi konuşabilmek için o ülkelerin havasını soludu. Üniversitede aldığı Mandarin Çince'sini geliştirmek için Pekin'de Harvard'ın programına katıldı.

300 KİŞİYİ GERİDE BIRAKTI
Bozkurt, geçtiğimiz pazartesi günü University of Pennsylvania'nin Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Bozkurt, ''Ben yabancı öğrencilerin katıldığı 1 senelik programa degil, sadece Amerikalılar'ın katıldığı 3 senelik programa katıldım. Bizim 3 senelik programımızda yaklaşık 300 kişi arasında sadece 3-4 yabancı öğrenci vardı. Başka Türk yoktu. En yüksek derecede yani onur derecesinde bitirdim'' dedi.

Çalışmak geleceğe yatırım
GENÇLERE örnek olması açısından kendisini başarıya götüren çalışma sistemini da anlatan Bozkurt, "Dersler boyunca öğretmenlere onlarca soru sordum. Benim sorum yoksa, başka arkadaşlarımın sorularını dinledim. Çalışmalarımda hocalarımın adeta 'beyninin içine girdim.' Çalışmayı bir yarış değil, geleceğe yatırım gibi gördüm'' diye konuştu..........
Denizlili Yiğit'e ABD'de 'en yüksek onur' ödülü

Yiğit Bora Bozkurt adlı bir Türk, ABD'nin ilk 10 hukuk fakültesinden biri olan ve 'dahilerin üniversitesi' olarak tanıtımı yapılan University of Pennsylvania'yı birincilikle bitirdi.

Farklı bir haber:

24 Mayıs 2009 Pazar (Turkish Journal)

Yiğit Bora Bozkurt (25) adlı Türk'ün ABD'deki imrendirici başarısı devam ediyor. Yiğit Bora Bozkurt, ABD'nin ilk 10 hukuk fakültesinden biri olan University of Pennsylvania'yı birincilikle bitirdi.

Babası inşaat mühendisi, annesi hukukçu olan Denizlili bir ailenin oğlu olan Yiğit Bora Bozkurt, orta ve lise eğitimini İstanbul'da Robert Koleji'nde tamamlamasının ardından Yale Üniversitesi'ndeki bilgisayar ve ekonomi eğtimini de başarıyla sonuçlandırdı. Türk öğrenci Bozkurt, ABD'nin ilk 10 hukuk fakültesinden biri olan ve 'dahilerin üniversitesi' olarak tanıtımı yapılan University of Pennsylvania'yı da birincilikle bitirdi.

KARARLILIKLA GELEN ÖDÜLLER

Robert Koleji'nden sonra okulda aldığı dereceyle burslu olarak Yale Üniversitesi'ne girmeye hak kazanan Türk öğrenci Bozkurt, paralelde, İngilizce, İtalyanca, Fransızca ve Çince eğitim de aldı. Bozkurt, Üniversitede aldığı Mandarin Çince'sini geliştirmek için ise, Pekin'de Harvard'ın programını başarıyla tamamladı.

Yale'de bilgisayar ve ekonomi eğitimi alan Bozkurt, üstün zekasıyla buradaki öğretim görevlilerinin dikkatini çekerken, bilgisayar bölümünü onur derecesi alarak bitirdi. Ardından da ilk 10 hukuk fakültesi arasında olan University of Pennsylvania'ya girdi. Buradaki 300 arkadaşını geride bıraktı ve buradandan da en yüksek derecede onur ödülü alarak mezun oldu.

ABD MALİYESİNDE SÖZ SAHİBİ OLMAK İSTİYOR

Türkiye'nin gurur kaynağı olan Yiğit, aldığı başarı bursuyla, gelecek sene Washington'daki Georgetown Üniversitesi'nde vergi alanında uzmanlık eğitimi alacak. Türk genci, ileride Amerikan vergi kanunlarının çıkartılmasında etkin rol oynamak istiyor.

ÖRNEK BİR TÜRK GENCİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GÜNYÜZÜNE ÇIKARILMIŞ BİR ÖRNEK
» Çocuğa kötü örnek olmamalı
» TÜRK PİRAMİTLERİ
» ÇİN'İN SAKLADIĞI TÜRK PİRAMİTLERİ..
» DÜNYA DAKİ İNSANLARIN HEPSİ TÜRK MÜ ?