DEFİNECİLER AKADEMİSİ
ÖNCELİKLE SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ...
SİTEMİZDEN YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUNUZ..
AKSİ TAKTİRDE SİTEMİZİN İÇERİĞİ TAM OLARAK GÖRÜNMEYECEKTİR...
DOLAYISI İLE SİTEMİZDEKİ İŞLENMEKTE OLAN KONULARI ve KONULARA YAPILMIŞ OLAN YORUMLARI GÖREMEZSİNİZ.
PAYLAŞIMLARA KATILAMAZSINIZ PAYLAŞIM YAPAMAZSINIZ ..
SİZ GELİN EN İYİSİ ÜYE OLUN...
SIKINTI ZORLUK YAŞAMAYIN..
LÜTFEN GEÇERLİ MSN ADRESİ VERİN..
ÜYE OLDUKTAN SONRA TÜM REKLAMLAR ENGELLER GİZLENECEKTİR..
SANAL ALEMİN NİMETLERİNDEN FAYDALANARAK GİZLENEREK KÜFÜR KAFİR ETMEKLE İNSANLARI KIRMAKLA İNCİTMEKLE AŞAĞILAMAKLA BİR YERE VARILMAZ O SİZİN YETİŞTİRİLME ŞEKLİNİZİN AHLAK YAPINIZIN BASİTLİĞİNİZİN İNSAN OLAMAMANIZIN VERDİĞİ BİR ÖLÇÜYÜ GÖSTERİR..
LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

SAYGILAR : SİTE YÖNETİMİ

DEFİNECİLER AKADEMİSİ
ÖNCELİKLE SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ...
SİTEMİZDEN YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUNUZ..
AKSİ TAKTİRDE SİTEMİZİN İÇERİĞİ TAM OLARAK GÖRÜNMEYECEKTİR...
DOLAYISI İLE SİTEMİZDEKİ İŞLENMEKTE OLAN KONULARI ve KONULARA YAPILMIŞ OLAN YORUMLARI GÖREMEZSİNİZ.
PAYLAŞIMLARA KATILAMAZSINIZ PAYLAŞIM YAPAMAZSINIZ ..
SİZ GELİN EN İYİSİ ÜYE OLUN...
SIKINTI ZORLUK YAŞAMAYIN..
LÜTFEN GEÇERLİ MSN ADRESİ VERİN..
ÜYE OLDUKTAN SONRA TÜM REKLAMLAR ENGELLER GİZLENECEKTİR..
SANAL ALEMİN NİMETLERİNDEN FAYDALANARAK GİZLENEREK KÜFÜR KAFİR ETMEKLE İNSANLARI KIRMAKLA İNCİTMEKLE AŞAĞILAMAKLA BİR YERE VARILMAZ O SİZİN YETİŞTİRİLME ŞEKLİNİZİN AHLAK YAPINIZIN BASİTLİĞİNİZİN İNSAN OLAMAMANIZIN VERDİĞİ BİR ÖLÇÜYÜ GÖSTERİR..
LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

SAYGILAR : SİTE YÖNETİMİ

DEFİNECİLER AKADEMİSİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DEFİNECİLER AKADEMİSİ

DEFİNE DEFİNECİLİK VE KOLEKSİYONERLİK TREASURE, ANT ANCİENT COİNS

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  DEFİNE İŞARETLERİ VE ANLAMLARIDEFİNE İŞARETLERİ VE ANLAMLARI  
DEĞERLİ ÜYE ARKADAŞLARIMIZ YENİ YÖNETİMLE DEĞERLİ ÜYE ARKADAŞLARIMIZLA HER KONUDA BİLGİ ALIŞ VERİŞİNDE BULUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ İYİ FORUMLAR
DEGERLİ ÜYELERİMİZ DİĞER KOLEKSİYONERLER SİTEMİZDEDE ÜYE KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR HANGİ KATAGORİDE KOLEKSİYON YAPIYORSANIZ VE ELİNİZE GEÇEN SİKKE VE OBJELERİNİN ORTALAMA FİYATLARINI ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ BİZE AİT OLAN wwwdefinecilerkulubu.com ADRESİNE ÜYE OLARAK PAYLAŞIMLARINIZI YAPABİLİRSİNİZ..
En iyi yollayıcılar
catterpillar (457)
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Vote_lcap7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Voting_bar7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Vote_rcap 
kepenekli çoban (370)
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Vote_lcap7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Voting_bar7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Vote_rcap 
BURAKBEY (347)
hattap (345)
aslan54 (300)
MAMİ (266)
SİMBAT (154)
menderes1278 (153)
selim (111)
aslicix67 (109)
kontrol paneli
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA ConfigureProfiliniz
Bilgiler
Seçenekler
İmza
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Kwalletmanager Sosyal
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Newmsg Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Kthememgr
Gözlenmiş Konular
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 197 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 12:23 pm tarihinde online oldu.
En son konular
» Kahpe saldırı bezele karakol baskını
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 1:31 am tarafından kepenekli çoban

» Ashab,ı Kehf,
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:50 am tarafından kepenekli çoban

» ÖNERİLERİNİZ VE İSTEKLERİNİZ
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 1:28 am tarafından kepenekli çoban

» DEFİNECİLİK İŞİ PROFESYONELCE YAPILIR RUHSATLI VE BİLİNÇLİ
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 7:26 am tarafından sakin adam

» İKİNCİ EL CİHAZ ALIM SATIMI VE TAKASI
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 2:17 am tarafından kepenekli çoban

» ücretsiz vbullettin sitesi kurmak resimli anlatım,,
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 4:18 am tarafından menderes1278

» ITALYA ROMA NARNI
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 12:26 am tarafından kepenekli çoban

» İlginç bir saat‏
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 11:41 pm tarafından Misafir

» Büyük Sırrın Arkeolojik Keşfi: Nuh Tufanı.
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 5:15 am tarafından kepenekli çoban

» BULANLAR BULUYOR AMA TEK TEK AMA FARKLI ŞEKİLLERDE
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 4:20 am tarafından Misafir

» Rüyada Define Görmek.
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 3:52 am tarafından Misafir

» kıyamet günü
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 4:34 am tarafından Misafir

» AYAK İŞARETİ (çözülmüş)
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 11:27 pm tarafından kepenekli çoban

» 7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 7:04 pm tarafından Misafir

» Arkeolojik Terimler Sözlüğü.
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 2:18 am tarafından menderes1278

» MEZAR ÖRNEKLERİ VE MEZARDAN ÇIKAN HEDİYELERİ
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 11:52 pm tarafından Misafir

» bir ruhsatlı define kazısından hikayeler
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 3:38 am tarafından Misafir

» 3 Yaşında Define Buldu..
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 2:43 am tarafından Misafir

» Göz testine buyrun... !!!!
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 2:16 am tarafından Misafir

» FAYDALI LİNKLER
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 8:43 am tarafından kepenekli çoban

» Define Arama İle İlgili Yasal Dayanaklar.. "Define arama ruhsatnamesi"
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 5:23 am tarafından menderes1278

» Bulunan Defineye Paha Biçilemiyor
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 5:07 am tarafından Misafir

» ALAN TARAMALAR ,,
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 5:02 am tarafından Misafir

» minelap 4500
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 4:00 am tarafından kepenekli çoban

» burada ne görüyorsunuz
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 2:43 am tarafından Misafir

» Cennet annelerin ayakları altındadır
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 1:15 am tarafından menderes1278

» MEYVA YETİŞTİRİCİLİĞİ
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 12:23 am tarafından Misafir

» Piramitlerin Sırrı.
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 7:17 pm tarafından Misafir

» Denizli-sandıras dağı-define hayaliyle gölü boşalttılar
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 2:40 am tarafından kepenekli çoban

» Tarihten en güzel laf koymalar
7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 7:14 pm tarafından Misafir

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
google
hitsaati web trafik hizmetleri
döviz
HABERLER
KOD
hava durumu

7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA

YazarMesaj
Misafir
Misafir

7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Empty
MesajKonu: 7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA   7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 8:16 pm

değerli ustalarım murçlu kayada 4 adet delik 2 mt çubuk soktum hala dibe gidiyodu.merdivenin sağ yaninda fotoda görduğunuz gibi 7 delikli kaya var. 5 adet yığıntı var bunlar belli 7 murç izi 7 mezar 7 delik ayri ayri taşlarda murçlu kayanın dibinde murçlu kayaya bitişik yığma var.kayaya giriş olabilirmi?merdivenle murçlu kaya arasinda yığmalar ve delikli kayalar. merdiven bitimini son basamağı yokladım boşluk kapak gibi ama bişey yoktu tahminim merdiven bitimine 1 metre ilerisini kazmam lazım ama orda ufak mal olur düşüncesindeyim buyuk mal yiğmalarda buyuk malı bırakıp ufaklarla uğraşmak siz böylemi yapardinız dikili olan taşın altı olduğu gibi oksit.ustalarım sizinde görduğunuz gibi mal yığmanın altındaaaaaaa.ben ordaki 3 veya 4 tane kayıp mezar var onları araştiriyom.

7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Kjk

7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Grnt012i

7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Grnt013h

7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Grnt017o

7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Grnt000l

7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Grnt015x

yer karadeniz rize tarafları çay bahçesinde yol yakınında bir yer kaya üzerinde 7 adet yuvarlak delik ve derin açılmış
kardeş bir forumdan aldım ilk üst üste konulmuş parça taşlar bir toplama taş yığma görünümünde Ayrıca yanlış saymadı isem 7 tane mezar yeri belirlemek için konulan taşlara benzer taşlar var arkadaşımızda kırmızı renkli çizgilerle işaretlemiş
en son resme kadar burada mezar olabileceği düşüncesinde idim ama en son resimden sonra burasının yol açımı esnasında kayalık alanda yol açabilmek için dinamit atıldığını düşünüyorum.
Deliklerin derin olması dinamit yerleştirmek maksadı ile açılmış geldi.
Yani burada 2 şık var
burada ya mezar var
yada burada yol çalışması yapılırken dinamit atılması nedeniyle doğası değişmiş yerin.

7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Ben1d

7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Ben2i

7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Ben3z

7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Ben4

7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Ben5

7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Grnt007r
Misafir
Misafir

7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Empty
MesajKonu: Geri: 7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA   7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 7:04 pm

şimdı benım anlamadıgım burası ekılıp bıçılen bır yer mı,eger öleyse arazıdekı taşlar bu şekılde toplanır musaıt yyerlere taşları bırlerler ve duvar seklınde örerller kı taşlar dokulup akmasın dıye
sen buraların ekılıp bışılmedıgını bı ögren

7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA
1 sayfadaki 1 sayfası