DEFİNECİLER AKADEMİSİ
ÖNCELİKLE SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ...
SİTEMİZDEN YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUNUZ..
AKSİ TAKTİRDE SİTEMİZİN İÇERİĞİ TAM OLARAK GÖRÜNMEYECEKTİR...
DOLAYISI İLE SİTEMİZDEKİ İŞLENMEKTE OLAN KONULARI ve KONULARA YAPILMIŞ OLAN YORUMLARI GÖREMEZSİNİZ.
PAYLAŞIMLARA KATILAMAZSINIZ PAYLAŞIM YAPAMAZSINIZ ..
SİZ GELİN EN İYİSİ ÜYE OLUN...
SIKINTI ZORLUK YAŞAMAYIN..
LÜTFEN GEÇERLİ MSN ADRESİ VERİN..
ÜYE OLDUKTAN SONRA TÜM REKLAMLAR ENGELLER GİZLENECEKTİR..
SANAL ALEMİN NİMETLERİNDEN FAYDALANARAK GİZLENEREK KÜFÜR KAFİR ETMEKLE İNSANLARI KIRMAKLA İNCİTMEKLE AŞAĞILAMAKLA BİR YERE VARILMAZ O SİZİN YETİŞTİRİLME ŞEKLİNİZİN AHLAK YAPINIZIN BASİTLİĞİNİZİN İNSAN OLAMAMANIZIN VERDİĞİ BİR ÖLÇÜYÜ GÖSTERİR..
LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

SAYGILAR : SİTE YÖNETİMİ

DEFİNECİLER AKADEMİSİ
ÖNCELİKLE SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ...
SİTEMİZDEN YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUNUZ..
AKSİ TAKTİRDE SİTEMİZİN İÇERİĞİ TAM OLARAK GÖRÜNMEYECEKTİR...
DOLAYISI İLE SİTEMİZDEKİ İŞLENMEKTE OLAN KONULARI ve KONULARA YAPILMIŞ OLAN YORUMLARI GÖREMEZSİNİZ.
PAYLAŞIMLARA KATILAMAZSINIZ PAYLAŞIM YAPAMAZSINIZ ..
SİZ GELİN EN İYİSİ ÜYE OLUN...
SIKINTI ZORLUK YAŞAMAYIN..
LÜTFEN GEÇERLİ MSN ADRESİ VERİN..
ÜYE OLDUKTAN SONRA TÜM REKLAMLAR ENGELLER GİZLENECEKTİR..
SANAL ALEMİN NİMETLERİNDEN FAYDALANARAK GİZLENEREK KÜFÜR KAFİR ETMEKLE İNSANLARI KIRMAKLA İNCİTMEKLE AŞAĞILAMAKLA BİR YERE VARILMAZ O SİZİN YETİŞTİRİLME ŞEKLİNİZİN AHLAK YAPINIZIN BASİTLİĞİNİZİN İNSAN OLAMAMANIZIN VERDİĞİ BİR ÖLÇÜYÜ GÖSTERİR..
LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

SAYGILAR : SİTE YÖNETİMİ

DEFİNECİLER AKADEMİSİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DEFİNECİLER AKADEMİSİ

DEFİNE DEFİNECİLİK VE KOLEKSİYONERLİK TREASURE, ANT ANCİENT COİNS

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  DEFİNE İŞARETLERİ VE ANLAMLARIDEFİNE İŞARETLERİ VE ANLAMLARI  
DEĞERLİ ÜYE ARKADAŞLARIMIZ YENİ YÖNETİMLE DEĞERLİ ÜYE ARKADAŞLARIMIZLA HER KONUDA BİLGİ ALIŞ VERİŞİNDE BULUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ İYİ FORUMLAR
DEGERLİ ÜYELERİMİZ DİĞER KOLEKSİYONERLER SİTEMİZDEDE ÜYE KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR HANGİ KATAGORİDE KOLEKSİYON YAPIYORSANIZ VE ELİNİZE GEÇEN SİKKE VE OBJELERİNİN ORTALAMA FİYATLARINI ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ BİZE AİT OLAN wwwdefinecilerkulubu.com ADRESİNE ÜYE OLARAK PAYLAŞIMLARINIZI YAPABİLİRSİNİZ..
En iyi yollayıcılar
catterpillar (457)
ITALYA ROMA NARNI Vote_lcapITALYA ROMA NARNI Voting_barITALYA ROMA NARNI Vote_rcap 
kepenekli çoban (370)
ITALYA ROMA NARNI Vote_lcapITALYA ROMA NARNI Voting_barITALYA ROMA NARNI Vote_rcap 
BURAKBEY (347)
hattap (345)
aslan54 (300)
MAMİ (266)
SİMBAT (154)
menderes1278 (153)
selim (111)
aslicix67 (109)
kontrol paneli
ITALYA ROMA NARNI ConfigureProfiliniz
Bilgiler
Seçenekler
İmza
ITALYA ROMA NARNI Kwalletmanager Sosyal
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
ITALYA ROMA NARNI Newmsg Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder
ITALYA ROMA NARNI Kthememgr
Gözlenmiş Konular
Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 197 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 12:23 pm tarihinde online oldu.
En son konular
» Kahpe saldırı bezele karakol baskını
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 1:31 am tarafından kepenekli çoban

» Ashab,ı Kehf,
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:50 am tarafından kepenekli çoban

» ÖNERİLERİNİZ VE İSTEKLERİNİZ
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 1:28 am tarafından kepenekli çoban

» DEFİNECİLİK İŞİ PROFESYONELCE YAPILIR RUHSATLI VE BİLİNÇLİ
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 7:26 am tarafından sakin adam

» İKİNCİ EL CİHAZ ALIM SATIMI VE TAKASI
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 2:17 am tarafından kepenekli çoban

» ücretsiz vbullettin sitesi kurmak resimli anlatım,,
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 4:18 am tarafından menderes1278

» ITALYA ROMA NARNI
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 12:26 am tarafından kepenekli çoban

» İlginç bir saat‏
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 11:41 pm tarafından Misafir

» Büyük Sırrın Arkeolojik Keşfi: Nuh Tufanı.
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 5:15 am tarafından kepenekli çoban

» BULANLAR BULUYOR AMA TEK TEK AMA FARKLI ŞEKİLLERDE
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 4:20 am tarafından Misafir

» Rüyada Define Görmek.
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 3:52 am tarafından Misafir

» kıyamet günü
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 4:34 am tarafından Misafir

» AYAK İŞARETİ (çözülmüş)
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 11:27 pm tarafından kepenekli çoban

» 7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 7:04 pm tarafından Misafir

» Arkeolojik Terimler Sözlüğü.
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 2:18 am tarafından menderes1278

» MEZAR ÖRNEKLERİ VE MEZARDAN ÇIKAN HEDİYELERİ
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 11:52 pm tarafından Misafir

» bir ruhsatlı define kazısından hikayeler
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 3:38 am tarafından Misafir

» 3 Yaşında Define Buldu..
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 2:43 am tarafından Misafir

» Göz testine buyrun... !!!!
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 2:16 am tarafından Misafir

» FAYDALI LİNKLER
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 8:43 am tarafından kepenekli çoban

» Define Arama İle İlgili Yasal Dayanaklar.. "Define arama ruhsatnamesi"
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 5:23 am tarafından menderes1278

» Bulunan Defineye Paha Biçilemiyor
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 5:07 am tarafından Misafir

» ALAN TARAMALAR ,,
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 5:02 am tarafından Misafir

» minelap 4500
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 4:00 am tarafından kepenekli çoban

» burada ne görüyorsunuz
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 2:43 am tarafından Misafir

» Cennet annelerin ayakları altındadır
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 1:15 am tarafından menderes1278

» MEYVA YETİŞTİRİCİLİĞİ
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 12:23 am tarafından Misafir

» Piramitlerin Sırrı.
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 7:17 pm tarafından Misafir

» Denizli-sandıras dağı-define hayaliyle gölü boşalttılar
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 2:40 am tarafından kepenekli çoban

» Tarihten en güzel laf koymalar
ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 7:14 pm tarafından Misafir

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
google
hitsaati web trafik hizmetleri
döviz
HABERLER
KOD
hava durumu

ITALYA ROMA NARNI

2 posters
YazarMesaj
selim
Co Admin

Co Admin

Erkek Yaş : 43
İş/Hobiler : define
başarı sistemi : 4

ITALYA ROMA NARNI Empty
MesajKonu: ITALYA ROMA NARNI   ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 1:50 pm

sicak bir pazar gunu idi roma yakinlarinda ikinci dunya savasinda almanlarin yiktigi roma donemine ait kopru vardi
kopru savas hatirasi olarak tamir edilmemis yikildigi sekilde durmaktaydi bir italyan arkadasimizin babasi bu kopruden en son ben gectim benden sonra almanlar burayi havaya ucurdu der dururdu koprunun yikilan taslari hala suyun icinde durmaktaydi kopru beni cezbediyordu o taslari yakindan gormek istiyordum balik tutmak amaciyla bir arkadasimla gitmeye karar verdik.......arkadasim bu islerden pek anlamiyordu ama merakliydi oltalarimizi nar nehrine saldik ben bu arada aradigim tasin nerede olabilecegine dair fikir yurutuyordum suya girmeye karar verdim su kenerda az gorukuyordu kiyiya yakin taslar vardi bir kac tanesini inceledim tabi sadece gorunen yuzlerini taslar agir ve buyuktu yerinden oynatmak imkansizdi ortalara gitmeye karar verdim nehrin tam ortasindaki taslarada bakmak istiyordum ve ilerlerken birden derin bir yerin icinde buldum kendimi kendimi kenara zor attim akintida zor olacagina karar verdik ve biraktik bu narnideki ilk deneyimimizde sonuc alamamistik tek buldugumuz baliklar oldu sansliydik yinede.....narnide mezar kesfimiz yakinda anlatacam....

.

ITALYA ROMA NARNI Kopruden

ITALYA ROMA NARNI Yenic

BAHSETTIGIM KOPRU...

NARNIDEN FOTOGRAFLAR SEHIR KALE ICERISINE KURULMUS ETRAFI SURLARLA CEVRILI

SEHRIN UC GIRIS KAPISI VAR

ITALYA ROMA NARNI 20100413091510

ITALYA ROMA NARNI 20100413091435

ITALYA ROMA NARNI Genele

ITALYA ROMA NARNI 20100413091921

ITALYA ROMA NARNI 20100413091408

ITALYA ROMA NARNI Yeni2
kepenekli çoban
Yönetici

Yönetici
kepenekli çoban

Erkek Yaş : 66
İş/Hobiler : emekli
başarı sistemi : 3

ITALYA ROMA NARNI Empty
MesajKonu: Geri: ITALYA ROMA NARNI   ITALYA ROMA NARNI Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 12:26 am

SELAMLAR ,,

Çok güzel bir paylaşım dostum eline sağlık ,,

ITALYA ROMA NARNI
1 sayfadaki 1 sayfası