DEFİNECİLER AKADEMİSİ
ÖNCELİKLE SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ...
SİTEMİZDEN YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUNUZ..
AKSİ TAKTİRDE SİTEMİZİN İÇERİĞİ TAM OLARAK GÖRÜNMEYECEKTİR...
DOLAYISI İLE SİTEMİZDEKİ İŞLENMEKTE OLAN KONULARI ve KONULARA YAPILMIŞ OLAN YORUMLARI GÖREMEZSİNİZ.
PAYLAŞIMLARA KATILAMAZSINIZ PAYLAŞIM YAPAMAZSINIZ ..
SİZ GELİN EN İYİSİ ÜYE OLUN...
SIKINTI ZORLUK YAŞAMAYIN..
LÜTFEN GEÇERLİ MSN ADRESİ VERİN..
ÜYE OLDUKTAN SONRA TÜM REKLAMLAR ENGELLER GİZLENECEKTİR..
SANAL ALEMİN NİMETLERİNDEN FAYDALANARAK GİZLENEREK KÜFÜR KAFİR ETMEKLE İNSANLARI KIRMAKLA İNCİTMEKLE AŞAĞILAMAKLA BİR YERE VARILMAZ O SİZİN YETİŞTİRİLME ŞEKLİNİZİN AHLAK YAPINIZIN BASİTLİĞİNİZİN İNSAN OLAMAMANIZIN VERDİĞİ BİR ÖLÇÜYÜ GÖSTERİR..
LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

SAYGILAR : SİTE YÖNETİMİ

DEFİNECİLER AKADEMİSİ
ÖNCELİKLE SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ...
SİTEMİZDEN YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUNUZ..
AKSİ TAKTİRDE SİTEMİZİN İÇERİĞİ TAM OLARAK GÖRÜNMEYECEKTİR...
DOLAYISI İLE SİTEMİZDEKİ İŞLENMEKTE OLAN KONULARI ve KONULARA YAPILMIŞ OLAN YORUMLARI GÖREMEZSİNİZ.
PAYLAŞIMLARA KATILAMAZSINIZ PAYLAŞIM YAPAMAZSINIZ ..
SİZ GELİN EN İYİSİ ÜYE OLUN...
SIKINTI ZORLUK YAŞAMAYIN..
LÜTFEN GEÇERLİ MSN ADRESİ VERİN..
ÜYE OLDUKTAN SONRA TÜM REKLAMLAR ENGELLER GİZLENECEKTİR..
SANAL ALEMİN NİMETLERİNDEN FAYDALANARAK GİZLENEREK KÜFÜR KAFİR ETMEKLE İNSANLARI KIRMAKLA İNCİTMEKLE AŞAĞILAMAKLA BİR YERE VARILMAZ O SİZİN YETİŞTİRİLME ŞEKLİNİZİN AHLAK YAPINIZIN BASİTLİĞİNİZİN İNSAN OLAMAMANIZIN VERDİĞİ BİR ÖLÇÜYÜ GÖSTERİR..
LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

SAYGILAR : SİTE YÖNETİMİ

DEFİNECİLER AKADEMİSİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DEFİNECİLER AKADEMİSİ

DEFİNE DEFİNECİLİK VE KOLEKSİYONERLİK TREASURE, ANT ANCİENT COİNS

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  DEFİNE İŞARETLERİ VE ANLAMLARIDEFİNE İŞARETLERİ VE ANLAMLARI  
DEĞERLİ ÜYE ARKADAŞLARIMIZ YENİ YÖNETİMLE DEĞERLİ ÜYE ARKADAŞLARIMIZLA HER KONUDA BİLGİ ALIŞ VERİŞİNDE BULUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ İYİ FORUMLAR
DEGERLİ ÜYELERİMİZ DİĞER KOLEKSİYONERLER SİTEMİZDEDE ÜYE KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR HANGİ KATAGORİDE KOLEKSİYON YAPIYORSANIZ VE ELİNİZE GEÇEN SİKKE VE OBJELERİNİN ORTALAMA FİYATLARINI ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ BİZE AİT OLAN wwwdefinecilerkulubu.com ADRESİNE ÜYE OLARAK PAYLAŞIMLARINIZI YAPABİLİRSİNİZ..
En iyi yollayıcılar
catterpillar (457)
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Vote_lcapÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Voting_barÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Vote_rcap 
kepenekli çoban (370)
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Vote_lcapÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Voting_barÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Vote_rcap 
BURAKBEY (347)
hattap (345)
aslan54 (300)
MAMİ (266)
SİMBAT (154)
menderes1278 (153)
selim (111)
aslicix67 (109)
kontrol paneli
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR ConfigureProfiliniz
Bilgiler
Seçenekler
İmza
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Kwalletmanager Sosyal
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Newmsg Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Kthememgr
Gözlenmiş Konular
Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 197 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 12:23 pm tarihinde online oldu.
En son konular
» Kahpe saldırı bezele karakol baskını
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 1:31 am tarafından kepenekli çoban

» Ashab,ı Kehf,
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 3:50 am tarafından kepenekli çoban

» ÖNERİLERİNİZ VE İSTEKLERİNİZ
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimePerş. Ocak 20, 2011 1:28 am tarafından kepenekli çoban

» DEFİNECİLİK İŞİ PROFESYONELCE YAPILIR RUHSATLI VE BİLİNÇLİ
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 7:26 am tarafından sakin adam

» İKİNCİ EL CİHAZ ALIM SATIMI VE TAKASI
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 2:17 am tarafından kepenekli çoban

» ücretsiz vbullettin sitesi kurmak resimli anlatım,,
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 4:18 am tarafından menderes1278

» ITALYA ROMA NARNI
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 12:26 am tarafından kepenekli çoban

» İlginç bir saat‏
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 11:41 pm tarafından Misafir

» Büyük Sırrın Arkeolojik Keşfi: Nuh Tufanı.
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 5:15 am tarafından kepenekli çoban

» BULANLAR BULUYOR AMA TEK TEK AMA FARKLI ŞEKİLLERDE
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 4:20 am tarafından Misafir

» Rüyada Define Görmek.
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 3:52 am tarafından Misafir

» kıyamet günü
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 4:34 am tarafından Misafir

» AYAK İŞARETİ (çözülmüş)
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 11:27 pm tarafından kepenekli çoban

» 7 DELİK Lİ TAŞ ve TAŞ YIĞMA
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 7:04 pm tarafından Misafir

» Arkeolojik Terimler Sözlüğü.
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 2:18 am tarafından menderes1278

» MEZAR ÖRNEKLERİ VE MEZARDAN ÇIKAN HEDİYELERİ
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 11:52 pm tarafından Misafir

» bir ruhsatlı define kazısından hikayeler
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 3:38 am tarafından Misafir

» 3 Yaşında Define Buldu..
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 2:43 am tarafından Misafir

» Göz testine buyrun... !!!!
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 2:16 am tarafından Misafir

» FAYDALI LİNKLER
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 8:43 am tarafından kepenekli çoban

» Define Arama İle İlgili Yasal Dayanaklar.. "Define arama ruhsatnamesi"
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 5:23 am tarafından menderes1278

» Bulunan Defineye Paha Biçilemiyor
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 5:07 am tarafından Misafir

» ALAN TARAMALAR ,,
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 5:02 am tarafından Misafir

» minelap 4500
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 4:00 am tarafından kepenekli çoban

» burada ne görüyorsunuz
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 2:43 am tarafından Misafir

» Cennet annelerin ayakları altındadır
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 1:15 am tarafından menderes1278

» MEYVA YETİŞTİRİCİLİĞİ
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 12:23 am tarafından Misafir

» Piramitlerin Sırrı.
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 7:17 pm tarafından Misafir

» Denizli-sandıras dağı-define hayaliyle gölü boşalttılar
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 2:40 am tarafından kepenekli çoban

» Tarihten en güzel laf koymalar
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 7:14 pm tarafından Misafir

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
google
hitsaati web trafik hizmetleri
döviz
HABERLER
KOD
hava durumu

ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA HELP HELP 3 METREDE SORUN WAR

2 posters
YazarMesaj
anibus

Erkek Yaş : 43
İş/Hobiler : macera
başarı sistemi : 2

ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Empty
MesajKonu: ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA HELP HELP 3 METREDE SORUN WAR   ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 7:20 am

En son anibus tarafından Cuma Nis. 16, 2010 7:00 am tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Empty
MesajKonu: TUMULÜSLER LE İLGİLİ   ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 10:24 pm

Arkadaşım 1 m kalınlığında sert granit bir taşı nasıl kırmayı düşünüyorsun ponza taşı kireç taşı ile uğraşmıyorsun ki en sert işlemesi çok zor bir kaya çeşidi ile uğraşıyorsun.Ayrıca foruma bir fotografını ekleseydin sana farklı yorumlar gelebilirdi
diyelimki bir ekmek fırınına girmek gerekiyor sıcakken değill tabi fırının bilinen hamur olarak atılıp ekmek olarak aldığın yerden ağzından mı girersin ?
yoksa pişmiş sertleşmiş ateş tuğlası ile örülmüş olan yerden mi ?
orada fırın ağzından girip problem yaşamamak varken yukarıdan tuğlalardan birini bir kaçını sökerek kendini hayatını riske atmanın ne manası var.
Doğada toprak ta ilk baharda vede güz vakti sonbaharda güneş ışıklarının fazla güçlü olmadığı zamanlarda bu gibi yerlerin girişleri daha belirgin olur.
Muhakkak belirgin bir çöküntü ile giriş yeri bellidir.
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR N1%255B2%255D
çöküntü alanlara dikkat
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Tumulus55ec81xl9
çöküntü alanlara dikkat
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Dsc00248g
uzun taraf sağ tarafa dikkat
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR 5302_tumulus1_1235213605

çöküntü alana dikkat arazinin etrafındaki toprak zemin bilinçli bir şekilde açılarak yığmanı tumulüs ün üzerine yığılmak maksadı ile taşınmış.
Zeminde toprak seviyesinden girmeye kalkanın vay haline ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_cool
ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Tumulus_du_Trou_de_Billemont_01

soldaki farklı alana dikkat bir kaya kütlesi gibi olan yere

son olarakta forum kuralları kısmında mail adreslerinizi aleni açık olarak yazmamanızı rica ettiğimiz halde siz yazmak lüzumunu hissetmişsiniz.
Bu sizi gayet aleni tehlikelere açık duruma getirir ve size istenmiyen üzücü olayları yaşamınıza sebeb olur.
Forumda yapacağınız işlerinizin kanunsuz olan tarafından değilde kurallara ve kanunlara uyan taraflarını almanızı kendinizi ve ailenizi dolayısı ilede bizleri üzecek hal ve davranışlarda lütfen bulunmayın.

İzinsiz kazı yapmak suçtur.Sit alanları üzerinde yerden çakıl taşını oynatmak dahi suçtur.Tumulüslerde sit alanı olarak ilan edilmiştir.
Lütfen bu işlere tevessül etmiyelim .
saygılarımla
menderes1278
Yönetici

Yönetici
menderes1278

Erkek Yaş : 48
İş/Hobiler : defineci
başarı sistemi : 4
uyarı yok

MesajKonu: Geri: ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA HELP HELP 3 METREDE SORUN WAR   ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA   HELP   HELP  3 METREDE SORUN WAR Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 2:41 am

giriş dışında bir tümülüse girmek nerdeyse imkansızdır ve diger konular
cantar ustaya tamamen katılıyorum..

ÇOK ACİL YARDIM TÜMÜLÜS VE HÜYÜK HAKKINDA HELP HELP 3 METREDE SORUN WAR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TÜMÜLÜS NEDİR?
» ACİL SATILIKTIR..golden king dpr yeni nesil radar
» TÜMÜLÜS TEHLİKELERİ
» TÜMÜLÜS VE HÖYÜKLER
» TÜMÜLÜS HEDİYELERİ..